Aktualności

17 lipca 2024

Festiwal BRAVO MAESTRO 2024 w Kąśnej Dolnej

W dniach od 23 do 25 sierpnia w Kąśnej Dolnej odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Bravo Maestro, który od lat zajmuje ważne miejsce na muzycznej mapie Polski i w sercach melomanów.

więcej
10 czerwca 2024

MARTA KRÓL i KUBA BADACH zaśpiewają piosenki o miłości

Lipcowa, wakacyjna propozycja Centrum Paderewskiego to koncert niezapomnianych piosenek o miłości, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Zaśpiewają je dwa znakomite głosy: Marta Król i Kuba Badach, a towarzyszyć im będzie zespół Pawła Tomaszewskiego.

28 lipca (niedziela), godz. 17.00
Sala Koncertowa Stodoła w Kąśnej Dolnej

więcej
27 maja 2024

JANUSZ OLEJNICZAK – mistrzowski recital fortepianowy

UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że z przyczyn zdrowotnych Maestro Janusz Olejniczak nie wystąpi w jutrzejszym recitalu. Koncert został odwołany.
 
Wpłaty za bilety zakupione przez system sprzedaży internetowej powrócą na konta bankowe. Bilety nabyte w sprzedaży stacjonarnej zwracane będą w kasie w Dworze Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej (kasa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00).

 

więcej
27 maja 2024

PIĘKNE GŁOSY — red. Anna Woźniakowska

Tydzień Talentów 2024 – recenzja Konkursu o Stypendium Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej

więcej
24 maja 2024

Konkurs o Stypendium Centrum Paderewskiego – wyniki

Decyzją Jury w składzie: Ewa Michnik, Artur Jaroń, Krzysztof Korwin-Piotrowski, Jakub Milewski, Mateusz Prendota, Tadeusz Pszonka, Piotr Sułkowski laureatką Konkursu o Stypendium Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej i zwyciężczynią nagrody w wysokości 10 tysięcy złotych została Aleksandra Blanik z Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Serdecznie gratulujemy jej i pozostałym uczestnikom znakomitych prezentacji!

 

więcej
23 maja 2024

TO IDZIE MŁODOŚĆ — red. Anna Woźniakowska

Tydzień Talentów 2024 – recenzja koncertu „Domosławickie Talenty”

więcej