Aktualności

14 lipca 2021

25 lat Bravo Maestro

Podwójny jubileusz: 25. rocznica powołania do życia i XV edycja uwielbianego przez melomanów festiwalu, dzięki któremu w ostatnie dni sierpnia Kąśna Dolna staje się stolicą polskiej kameralistyki.

więcej
24 czerwca 2021

Ignacy Paderewski – patriota i filantrop

Premiera koncertu online na stronie: www.paderewski.fkis.org. 29 czerwca (wtorek), godz. 20.00. Zapraszamy!
więcej
23 czerwca 2021

Kasia Moś i przyjaciele

W sobotę 24 lipca zapraszamy na koncert Kasi Moś, której towarzyszyć będzie zespół przyjaciół w składzie: Mateusz Moś (skrzypce, wokal), Paweł Tomaszewski (instrument klawiszowy), Maciej Magnuski (bas, moog), Tomasz Mądzielewski (perkusja).

więcej
1 czerwca 2021

Ignacy Jan Paderewski In Memoriam – I międzyszkolny konkurs o kompozytorze. Przedłużony termin zgłaszania udziału

Do 10 czerwca można zgłaszać udział w I międzyszkolnym konkursie o Ignacym Janie Paderewskim, organizowanym przez Społeczne Ognisko Muzyczne w Tuchowie we współpracy z Prywatnym Profesjonalnym Konserwatorium Muzycznym II st. w Tuchowie i Centrum Paderewskiego. Konkurs odbędzie się 22 czerwca w dworze Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

więcej
25 maja 2021

Impressions On Paderewski – koncert Krzysztofa Herdzina

Dzieła Ignacego Jana Paderewskiego w oryginalnych i niezwykłych interpretacjach Krzysztofa Herdzina zabrzmią w Kąśnej Dolnej z okazji 80. rocznicy śmierci ich kompozytora.

więcej
24 maja 2021

Na finał piękne głosy

Recenzja koncertu konkursowego o Stypendium Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej autorstwa redaktor Anny Woźniakowskiej

więcej