Tydzień Talentów | Koncert konkursowy o Nagrodę im. Anny Knapik

Tydzień Talentów 2021

Wytypowani uczniowie małopolskich szkół muzycznych swoje umiejętności zaprezentują przed szeroką publicznością. W Jury zasiądą: profesor Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach Ewa Biegas, profesor Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie Jacek Ozimkowski oraz profesor Adam Zdunikowski z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Taka forma przesłuchań daje uczestnikom niecodzienną możliwość występu w warunkach, w jakich śpiewają i grają dojrzali artyści. Dodatkową motywacją dla młodych jest szansa zaprezentowania się przed pedagogami uczelni, w których (być może) chcieliby w przyszłości kontynuować kształcenie swojego głosu.

 

Wstęp wolny

WAŻNE!

W związku z bieżącą sytuacją epidemiczną wejście na koncert możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym złożeniu obowiązkowego pisemnego oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem Sars-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. OŚWIADCZENIE (do pobrania) należy wydrukować, wypełnić, podpisać i złożyć bezpośrednio przed koncertem w wyznaczonym przez organizatora miejscu.Powrót